Арсен Аваков: Підозрюваний у вбивстві українець екстрадований Туреччиною в Україну і затриманий НПУ

Про це сьогодні, 19 лютого, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці в Твіттері.

Глава МВС висловив подяку міністру внутрішніх справ Турецької Республіки Сулейману Сойлу за вплив в екстрадиції в Україну підозрюваного.

«Це приклад міжнародної правової допомоги та плідної співпраці України і Туреччини в боротьбі зі злочинністю», – зазначив Арсен Аваков.

Вбивство сталося в грудні 2019 року. Тоді в столичному гідропарку зловмисник застрелив чоловіка і втік. Потерпілий загинув на місці. Вбивця після скоєння злочину одразу попрямував в аеропорт і вилетів з країни.

За кілька годин поліцейські встановили особу зловмисника, ним виявився 31-річний громадянин України. Він є учасником злочинного угруповання.

Українські правоохоронці направили запит на екстрадицію в рамках міжнародної правової допомоги. Завдяки співпраці з турецькими колегами сьогодні, 19 лютого, зловмисника було екстрадовано в Україну. Поліцейські затримали його в аеропорту в порядку статті 208 КПК України.

Найближчим часом слідчі поліції вручать затриманому повідомлення про підозру у скоєнні вбивства. Крім того, готується клопотання про обрання зловмисникові запобіжного заходу – утримання під вартою.