Арсен Аваков: Перший в Новому році і 13-й в країні – в Тернополі відкрився сервісний центр МВС!

Клієнти нового регіонального Сервісного центру можуть швидко і зручно отримати ряд адміністративних послуг. Тут впроваджена найсучасніша система інформаційних технологій і комунікативного обладнання. Відтепер здійснення заміни посвідчення водія займає близько 30 хвилин, а перереєстрація автомобіля всього 2 години.

«Сервісний центр в Тернополі відповідає нашим стандартам – швидко, зручно, доброзичливо! Замість старого МРЕВ – всі сервіси МВС через електронну чергу в прозорому фронт-офісі. Замість старих похмурих кадрів і натяків на хабарі – клієнтоорієнтовані, професійні співробітники, 50% з яких – нові, спеціально підготовлені кадри. Кожен з них пройшов безкоштовну програму стажування і успішно здав конкурс», – зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Для комфорту клієнтів з особливими потребами передбачена спеціальна кнопка виклику адміністратора і зручні місця обслуговування. Поки батьки вирішують дорослі справи, діти мають можливість пограти на дитячому майданчику.

Консультації по послугах громадяни завжди можуть отримати на офіційній сторінці Фейсбук Головного сервісного центру МВС (facebook.com/hsc.gov.ua), а також по телефону (044) 290-19-88. Всі нові сервісні центри МВС обладнані відеокамерами спостереження – завдяки ним на сайті hsc.gov.ua можна дізнатися про завантаженість центру або проконтролювати його роботу.

«Зручність і якість – пріоритети нашої реформи! Сервісний центр в Тернополі в змозі надати до 200 послуг щодня. Як завжди якість сервісу і окремо кожного адміністратора ретельно відстежується за допомогою спеціального планшета. В Україні вже діє 12 таких Сервісних центрів МВС. У січні 2017 роки ми відкриємо нові центри в Закарпатській і Черкаській областях», – повідомив глава відомства.