Арсен Аваков: Перший сервісний центр МВС в Луганській області відкрився в звільненому Сєвєродонецьку

У Сєвєродонецьку Луганської Області сьогодні, 23 листопада 2016 року, розпочав роботу новий сервісний центр МВС. Центр замінить МРЕВ і буде надавати сервісні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачу та обміну водійських посвідчень, внесення до Єдиного державного реєстру відомостей про накладення або зняття обмежень на транспортні засоби для всіх жителів Луганської області.

«Насправді, найважливіша подія і найважливіший Сервісний Центр НОМЕР ОДИН на звільненому від терористів території України. Тепер і в Сєвєродонецьку забудьте про радянському МРЕВ. З сьогоднішнього дня буде працювати на Вас сучасний, зручний Сервісний центр. Особливий Центр, особливий сервіс і особливі люди – 15 людей, які пройшли непростий конкурс і непросте навчання, успішно склали іспити і готові «Служити і Допомагати» жителям Сєвєродонецька, Лисичанська і Рубіжного та усієї Луганської області швидко, якісно на рівні сучасних технологій. Найближчим часом ми плануємо відкрити фронт офіс Міграційної служби та налагодити спільну роботу з центром надання адміністративних послуг. Громадянин зможе отримати максимальний комплекс послуг, витративши мінімум часу»,- повідомив Арсен Аваков.

Жителів Сєвєродонецька одночасно будуть обслуговувати сім адміністраторів – за принципом “єдиного вікна”. Незабаром спектр послуг даного центру буде розширено: проведення огляду транспортних засобів та видача свідоцтв про допуск до перевезення небезпечних вантажів, видача довідок про несудимість або про притягнення особи до кримінальної відповідальності, реєстрація зброї.

Всього в Луганську планується відкрити два таких центри. Серед основних переваг таких центрів – сучасні технології, система інформаційних боксів, електронна черга, і спеціально підготовлений клієнтоорієнтований персонал. Розрахунковий час отримання послуги – від 20 хвилин до 2-3 годин в складних випадках.

«Сервіс і зручність людини – перш за все, всі інші складності повинні залишитися у тих чиновників, які тут працюють. До кінця року у нас в планах відкрити Сервісні центри у Львові, Харкові, Запоріжжі, Вінниці. Далі – новий рік і нові Центри по всій Україні», – підкреслив  міністр внутрішніх справ.