Арсен Аваков: Перші офіцерські звання отримали 207 випускників Академії НГУ – бороніть Україну з любов’ю!

Сьогодні, 16 червня 2018 року, в Академії Національної гвардії України. відбувся випуск офіцерів. Міністр внутрішніх справ привітав молодих лейтенантів зі святом. До лав нацгвардійців приєдналося 207 молодих офіцерів, 28 із них закінчили виш з відзнакою. Серед випускників 18 дівчат, які пройшли навчання на гуманітарному та командно-штабному факультетах.

«Шановні товариші офіцери, я дуже хочу, щоб кожен із ваc запам’ятав цей день. Не тому, що отримав диплом, а тому, що кожен отримав довіру українського народу. Ви стали курсантами в тривожний 2014 рік, серед випускників 12 учасників АТО – в цей день ви влились в передові загони наших гвардійців. Національна гвардія має в исоку довіру від нашого народу, понад 50%. Українці покладаються на вас, очікуючи захисту їх свободи та цілісності держави. Не ошукайте цю довіру, будьте гідні її. Бороніть Україну з любов’ю!» – сказав Арсен Аваков.

Гвардійці, які сьогодні отримали звання, прийшли на навчання в 2014 ріці–на початку військової агресії з боку РФ на Сході України. Серед випускників 12 учасників АТО. 15 випускників Академії за ці роки віддали своє життя захищаючи цілісність та незалежність держави. 51 вихованець НА НГУ отримали під час заходу у Харкові державні нагороди за проявлені мужність та відвагу під час захисту територіальної цілісності України.

Довідка:

За час свого існування Національна академія Національної гвардії України підготувала більше 30 000 вихованців – фахівців командних, гуманітарних, тилових і технічних спеціальностей, багато з яких своїми досягненнями прославили нашу країну, як у військовій справі, так і в області науки, економіки, освіти та культури.

296 військовослужбовців Академії прийняли участь в антитерористичній операції на сході України. 15 випускників Академії віддали своє життя захищаючи цілісність, незалежність нашої держави, а 51 вихованця було відзначено державними нагородами за проявлені мужність та відвагу під час захисту територіальної цілісності України.

В Академії існує 24 кафедри, на яких працює 196 науково-педагогічних працівників, з яких: мають вчений ступінь доктора наук 23 особи,  кандидата наук – 171 особа, заслужених працівників освіти і науки – 11 осіб. Нині в Академії навчається більше 2,5 тисяч осіб різних категорій, рівнів навчання та форм підготовки.

Підготовка військових фахівців в НА НГУ здійснюється за наступними напрямками: «Військове управління», «Державна безпека», «Автомобільний транспорт», «Озброєння і військова техніка», «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування», «Філологія» та «Психологія».