Арсен Аваков: панам, які звикли жити за бандитськими правилами, потрібно забути про свою діяльність!

В рамках робочого візиту в Запоріжжі міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сьогодні, 12 червня, прокоментував криміногенну ситуацію в Запорізькій області.За словами Авакова, в деяких невеликих містах і в самому Запоріжжі «бандитські групи знахабніли».

«Вони вписують себе в порядок життя, як певну даність. Ми сьогодні тут для того, щоб професійно обговорювати, як зробити так, щоб бандитські поняття і розбирання виявилися в минулому. Щоб для Запоріжжя лідирували інші цінності та інші правила, спрямовані на забезпечення кращої якості життя кожного жителя на основі курсу на промисловий розвиток. А вам панове, які звикли жити за бандитськими правилами, з чужими паспортами … потрібно або забути про свою діяльність, або їхати в іншу країну», – заявив Арсен Аваков.


До складу делегації, яку очолює заступник голови Офісу Президента, також увійшли міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова, голова Служби безпеки України Іван Баканов, віце-прем’єр-міністр України-міністр цифровий трансформації України Михайло Федоров.В ході візиту в Запоріжжя відбулося засідання координаційної ради правоохоронних органів регіону, в якому взяли участь керівники правоохоронних органів України.

«У Запоріжжі, в ході засідання координаційної ради правоохоронних органів, ми домовилися посилити боротьбу із «злодіями в законі». Боротьба зі злочинністю – важливий елемент поліпшення якості життя суспільства. Наша мета – безпека в регіоні. Є повне взаєморозуміння з керівництвом ОДА і їх підтримка!», – повідомив глава МВС.