Арсен Аваков: Отримані Нацгвардією автомобілі відповідають реальним бойовим умовам

Сьогодні, 14 березня, на базі Навчального центру Національної гвардії України пройшли випробування броньованих автомобілів і мобільних командних центрів. Серед представленної вітчизняним виробником техніки: бронеавтомобіль «Козак», «Шрек-АРС», мобільний центр морально-психологічного забезпечення, похідний автомобільний клуб-друкарня, кухня, банно-пральний комплекс і т.д.

1

2

4

У заході взяли участь секретар РНБО Олександр Турчинов, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, т.в.о. командувача Національної гвардії України Микола Балан.

5

6

7

Серед представленої вітчизняним виробником техніки, яка пройде випробування і незабаром відправиться в зону АТО: бронеавтомобіль «Козак», «Шрек-АРС», мобільний центр морально-психологічного забезпечення, похідний автомобільний клуб-друкарня, кухня, банно-пральний комплекс і т.д.

Міністр внутрішніх справ України заявив, що Національна гвардія сьогодні обладнана і робить кроки вперед.

– Працівники вітчизняного підприємства, яке 3 місяці разом з нашими спеціалістами працювали над усуненням недоліків, над тим, щоб зробити  ці автомобілі досконалими, сьогодні надали апарати, які фактично відповідають всім нашим вимогам. Це машини, які відповідають реальним бойовим умовам, – сказав Арсен Аваков.

8

У той же час секретар РНБО Олександр Турчинов зазначив, що запорука миру – сильні збройні сили і сильна Національна гвардія.

– Для цього необхідно забезпечити нову якість збройних сил і Нацгвардії. Йдеться про новітні зразки техніки, які зараз поставляються нашим військовим. Тут представлені нові зразки БТРів, які використовують найсучаснішу технологію виробництва і підготовки їх до бою. Це БТРи «Козак», «Шрек», які надійшли в Національну гвардію України. Аналогічні зразки будуть використовуватись Збройними силами, – запевнив Олександр Турчинов.

Він також зазначив, що 13 березня 2014 року був підписаний Закон про створення Національної гвардії України, яка гідно зарекомендувала себе, захищаючи Україну.

9

Всі представлені автомобілі відповідають сучасним зразкам військової техніки в світі, але коштують у кілька разів дешевше. Зараз вони пройдуть випробування і незабаром відправляться на схід України в зону АТО.