Арсен Аваков оголосив «голосування симпатій» з вибору кращого маркування нових патрульних автомобілів

Виставка зразків і голосування буде проходити щодня з 7-00 до 20-00 в Києві на Майдані Незалежності з боку Головпоштамту.

«Голосування симпатій» за вибором найкращого зразка маркування автомобілів для нової патрульної служби триватиме тиждень – з 19 по 26 березня. Кожен бажаючий може оцінити моделі в натуральну величину і зробити свій вибір шляхом голосування на користь одного їх варіантів концепту. Бюлетень для голосування можна отримати у супроводжуючих виставку співробітників МВС.

Крім того, відкрито віртуальне голосування на сторінці Фейсбук МВС сьогодні з 20:30.

– Хочу зазначити, що голосування має консультативний характер і його результати не стануть остаточними, тому що, крім суто естетичного аспекту, є ще нормативи і правила, які повинні бути дотримані. Однак, експерти МВС обов’язково врахують результати голосування як один із значущих чинників вибору, – підкреслив Арсен Аваков.

Після підведення підсумків і прийняття рішення, МВС планує оголосити конкурс на виготовлення комплектів маркування. Це буде досить серйозне замовлення, так що виробникам варто звернути увагу і запропонувати МВС хороше співвідношення ціни і якості.

За словами міністра внутрішніх справ України, машина повинна бути функціональною і виглядати дружелюбно. Автомобіль повинен бути помітний здалеку навіть в темний час доби і в погану погоду, забезпечувати можливість ідентифікації, викликати позитивні асоціації.

– Дякую всім за допомогу і добродушну критику! А поки доробляємо тематичні деталі. Повідомляю Вам, що з понеділка вже приступила к заняттям з інтенсивного курсу – перша група пройшла тест майбутніх патрульних! Процес неухильно рухається хоч і з деякими запинками і шорсткості, але процес неухильно рухається за нашим планом. У червні в Києві стартує ВАША нова патрульна поліція !, – заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Проголосувати можна тут!               

                                                                           Вариант №1

1          2

                                                                          Вариант №2         

        3     4

                                                                         Вариант №3

5            6

                                                                       Вариант №4 

7          8   

                                                                       Вариант №5

9        10

                                                                    Вариант №6

11       12