Арсен Аваков обговорив з представниками посольства США в Україні питання реалізації спільних проектів

Сьогодні, 2 вересня, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков провів зустріч з Тимчасово повіреною у справах Сполучених Штатів Америки в Україні Крістіною Квін і новопризначеною керівницею відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Сарою Лангенкамп.


Сторони обговорили стан реалізації проектів міжнародно-технічної допомоги, які впроваджуються відділом з правоохоронних питань Посольства США для МВС України.

«Сьогодні в системі МВС за підтримки відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні реалізуються 10 проектів міжнародної технічної допомоги на загальну суму понад 46 млн. доларів США», – сказав Арсен Аваков.


В основному проекти орієнтовані на вдосконалення системи підготовки співробітників поліції, їх відбору, навчання і підвищення кваліфікації, взаємодію з громадськістю, а також на безпосереднє поліпшення роботи з окремих напрямків, зокрема в боротьбі з наркозлочинністю. Є ряд проектів, орієнтованих на підвищення безпеки кордонів.

Глава МВС також поінформував іноземну делегацію про підготовку підрозділів системи МВС до чергових виборів органів місцевого самоврядування, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.