Арсен Аваков: НВО «ФОРТ» МВС повністю забезпечить потреби НПУ, НГУ і ДПСУ в патронах для стрілецької зброї

За замкнутим циклом виготовляються кулі та гільзи для патронів калібром 9х18мм (Makarov) і 9х19мм (Luger). Про це сьогодні, 19 грудня 2018 року, під час робочого візиту до Вінниці, повідомив міністр внутрішніх справ.

Нова виробнича лінія може виробляти стрілецькі боєприпаси в двозмінному режимі загальною кількістю 14 млн. штук на рік.

«На державному казенному підприємстві «Форт», яке входить до сфери управління МВС, ми запустили лінію повного циклу виробництва патронів для пістолетів калібром 9х18 мм і 9х19 мм. Це пістолети для поліцейських, нацгвардійців і прикордонників. З запуском цієї лінії будуть повністю задоволені потреби наших підрозділів в цьому виді боєприпасів, ми зможемо передавати частину продукції іншим органам і навіть експортувати», – сказав Арсен Аваков.

За даними НВО «Форт» запуск нової виробничої лінії став можливим після виділення, за підтримки Уряду і Мінекономіки, майже 69 млн. гривень. За рахунок цих коштів було придбано обладнання різних світових виробників (США, Чехія, Польща, Туреччина).

Також глава МВС додав, що з часом на підприємстві «Форт» буде встановлено і лінію виробництва боєприпасів для стрілецької автоматичної зброї калібром від 5,45 мм до 14,5 мм.

Відзначимо, що до цього єдиним виробником боєприпасів для стрілецької зброї був Луганський патронний завод, який залишився на окупованій території Луганської області.