Арсен Аваков: НПУ отримає сучасне телекомунікаційне обладнання та засоби зв’язку турецької фірми «Aselsan»

Сьогодні, 10 жовтня 2017 року, під час XIV Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека-2017» Україна і Туреччина підписали підсумковий договір про поставку засобів радіозв’язку та електроніки для потреб НПУ.

Фірма «Aselsan» входить в список однієї з 100 найбільших оборонних компаній світу (Defense News Top 100) і забезпечує потреби Збройних сил Турецької Республіки. Радіостанції турецької фірми і технології для їх виробництва неодноразово були випробувані в реальних умовах при виконанні спецоперацій і довели свою стійкість та надійність.

По завершенню тендерного конкурсу вітчизняні експерти вибрали продукцію турецької фірми «Aselsan», визнавши її найкращою за технічними характеристиками і співвідношенню ціна-якість.

«Сьогодні з компанією «Aselsan» ми підписали угоду про придбання засобів спецзв’язку. Це велика робота, так як конкурс на поставку техніки проходив між декількома відомими світовими лідерами. В результаті тендеру ми вибрали кращу пропозицію за ціною і якістю. На цьому наша робота не закінчується – крім сучасного обладнання та спорядження, які, до речі, обмежуються виділеним держбюджетом – важлива кваліфікація і підготовка співробітників. Тому ми робимо наголос на підвищення професіоналізму і мотивацію особового складу, який буде забезпечений даною амуніцією», – зазначив Арсен Аваков.

Довідка:

«Aselsan» (створена в 1975 р) – найбільша в Туреччині компанія з виробництва оборонної електроніки, чий перелік продукції включає комунікаційні та інформаційні технології, радіолокаційне обладнання, Електрооптика, авіоніку, безпілотні системи, наземні, військово-морські і збройові системи, протиповітряні та ракетні системи, управління і системи контролю, транспортні та медичні системи. Сьогодні «Aselsan» стала компанією-експортером і інвестує в міжнародні ринки. Сьогодні фірма входить в список однієї з 100 найбільших оборонних компаній світу (Defense News Top 100).

ASELSAN виділяє 6% свого річного доходу для досліджень із власним фінансуванням та подальших розробок.