Арсен Аваков: Нові затримання в «янтарній справі»

Міністр внутрішніх справ повідомив, що сьогодні, 12 вересня, за підозрою в організації незаконного видобутку бурштину в Рівненській області затримано прокурора Сарненського району Рівненської області та двоє організаторів.

У Рівненській області в рамках спецоперації «Янтар» слідчі Головної військової прокуратури ГПУ, оперативники Департаменту захисту економіки Національної поліції, СБУ спільно з підрозділом спецпризначення КОРД затримали ще одного прокурора і двох організаторів незаконного видобутку бурштину.

Нагадаємо, що в липні 2016 року правоохоронці провели спецоперацію із затримання організаторів «бурштинової мафії». До складу входили перший заступник прокурора Рівненської області, діючі та колишні співробітники поліції, співробітники СБУ, а також представники криміналітету.

Дані затримання стали результатом копіткої роботи слідчих військової прокуратури, оперативників ДЗЕ НПУ і працівників СБУ, які зібрали достатньо доказів, що підтверджують причетність затриманих до раніше розкритими злочинами і здійснення нових.

В даний час тривають санкціоновані обшуки.