Арсен Аваков: Нові снайперські гвинтівки ВМ МП-УОС вручали сьогодні бійцям в Школі снайперів Нацгвардії. Міцнішаємо!

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і Секретар РНБО Олександр Турчинов проінспектували Центр підготовки снайперів на базі військової частини 3027 НГУ і передали бійцям новітні зразки снайперських гвинтівок виробництва державного підприємства «Укроборонсервіс».

Експериментальні зразки передані бійцям Нацгвардії для вивчення і тестування як на базі навчального центру, так і в зоні АТО.

Крім того, підприємство «Укроборонсервіс» і Національна гвардія України домовилися про відкриття на базі навчального центру науково-дослідної лабораторії з вивчення і тестування експериментальних зразків боєприпасів для снайперської зброї. Крім того, в лабораторії планується вивчати балістику снайперської зброї і супроводжувати процес навчання снайперів.

Відразу після отримання зброї, бійці випробували її на стрільбищі і відзначили, що гвинтівки вітчизняного виробництва відповідають рівню якості світових стандартів.

Секретар РНБО заявив, що професійна підготовка снайперів – одне з пріоритетних завдань, які сьогодні стоять перед військовими України та Національна гвардія виконує її на рівні високих стандартів НАТО.

Олександр Турчинов зазначив, що вітчизняні виробники сьогодні забезпечують ВСУ і Національну гвардію як військової важкою технікою, так і широким асортиментом високоякісного стрілецької зброї. Крім підприємства «Форт», відомого виробника пістолетів, снайперських гвинтівок, автоматом і кулеметів, тепер і концерн «Укроборонпром» почав виробництво снайперської зброї різних калібрів, яке повинно відповідати стандартам світових виробників.

Міністр внутрішніх справ України підкреслив, що переорієнтація силових структур на використання зброї вітчизняного виробництва – найважливіший пріоритет, який дасть можливість як забезпечити бійців сучасним озброєнням, так і позитивно вплине на економіку України.

«Завдяки цим новаціям, Національна гвардія України сьогодні має передовий стандарт озброєння, яким ми будемо тримати і далі!» – підкреслив Арсен Аваков.