Арсен Аваков: Нові сервісні центри МВС – замість старих МРЕВ

Міністр внутрішніх справ повідомив про початок набору на стажування кандидатів для роботи в Сервісних Центрах МВС в Київській і Дніпропетровській областях.

«Важлива частина реформи сервісних центрів МВС України – це нові кадри! Тому в кожній області, по черзі, буде проведено конкурсний відбір персоналу нових центрів і стажування, де кандидати отримають теоретичні та практичні знання від кращих тренерів. Після цього – вони зможуть пройти конкурс на адміністратора в сервісному центрі МВС в своїй області», – зазначив глава відомства.

Сьогодні відкрито набір на стажування в Київській і Дніпропетровській областях. Опубліковані графіки початку конкурсного набору на стажування і орієнтовні дати відкриття нових сервісних центрів в інших регіонах України.

Стежити за всіма оголошеннями можна на сторінці Головний сервісний центр МВС чи на сайті

Вимоги до кандидата:

  • громадянин України;
  • старше 18 років;
  • вища освіта (бакалавр, спеціаліст, магістр);
  • не судимий;
  • вітається досвід роботи в сфері послуг.

«Ми віддамо Вам перевагу для участі в стажуванні, якщо Ви мотивовані стати частиною реформи, і хочете надавати якісні послуги для громадян! Приєднуйтесь до нашої команди на місцях – станьте частиною реформи! Йдемо вперед – крок за кроком!» – підкреслив Арсен Аваков.