Арсен Аваков: Нова патрульна служба повинна прибувати на виклик за 4-7 хвилин

Старт роботи нової патрульної міліції в Києві планується вже в середині червня. До кінця 2015 року такі служби будуть у всіх містах-мільйонниках України. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков сьогодні на засіданні Уряду.

– У квітні місяці почнеться прийом заяв в патрульну поліцію в Одесі, в червні ми запустимо патрульну службу в Києві. Влітку ми почнемо приймати заявки в Дніпропетровську, Львові та Харкові. У серпні – перша дата запуску патруля в Одесі. Далі до кінця року всі міста-мільйонники країни будуть покриті нової патрульною службою, – зазначив міністр внутрішніх справ України.

– На сьогодні ми завершили прийом і обробку заявок на участь у новій патрульній службі і ми мали рекордні цифри – ми отримали 33 тисячі анкет конкурсантів, що показує високий інтерес суспільства до цієї інституції, який ми формуємо, – зазначив глава МВС.

За його словами, з 33 тисяч осіб, які подали заявку, всього 914 – діючі співробітники МВС, і 313 – співробітники ДАІ.

– Середній вік – від 21 до 35, базовий – з 24 до 29 років, – це люди, які будуть працювати. З них 35% – це жінки. Переважна більшість – 73% патрульних матимуть вищу освіту, – заявив Арсен Аваков.