Арсен Аваков: Невідворотність покарання за порушення правил дорожнього руху повинна бути забезпечена Законом

Міністр внутрішніх справ вважає, що слід негайно внести зміни до чинного законодавства з метою посилити покарання за порушення правил дорожнього руху, зокрема, за водіння автомобіля в стані сп’яніння, а також посилити заходи за перевищення швидкості в населених пунктах.

«Невідворотність покарання за порушення правил дорожнього руху повинна бути забезпечена чітко прописаними Законами та судовими рішеннями. На засіданні Кабінету міністрів ми внесемо деякі ініціативи щодо законодавчих правок для Верховної Ради, враховуючи стурбованість суспільства і того, що за минулий рік зросла на 13% кількість ДТП, в тому числі з летальними наслідками. Ця законодавча норма стосуватиметься 5-6 пунктів. Крім того в Парламенті чекають на голосування і норми, що стосуються фото – і відеофіксації порушень правил дорожнього руху», – повідомив Арсен Аваков.

Міністр підкреслив, що в 2016 році в дорожньо-транспортних пригодах в Україні загинуло 3187 чоловік, травмовано 32 079 осіб. За 9 місяців 2017-го на дорогах загинуло 2317 і травмовано 25 082 наших громадян!

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року, в Харкові на перехресті вул. Сумська та провулку Мечникова сталася масштабна аварія. Автомобіль Lexus RX під керуванням 20-річної дівчини, рухаючись на заборонений сигнал світлофора, здійснив зіткнення з автомобілем Volkswagen Touareg. В результаті зіткнення Lexus вилетів на тротуар вул. Сумська і збив 11 пішоходів, п’ятеро загинули на місці, шестеро з травмами доставлені в лікарню.

У п’ятницю, 20 жовтня 2017 року, в Київському районному суді міста Харкова було обрано запобіжний захід для Олени Зайцевої – взяти підозрювану під варту на 60 днів (до 16 грудня) без права внесення застави.