Арсен Аваков: Не тягніть нас в політику – ми робимо свою роботу для посилення безпеки в Україні

Національна гвардія України, разом з поліцейськими підрозділами брала участь в охороні проведення сесії міської ради Львова 9 червня на основі звернення міського голови Львова Андрія Садового, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Крім того, міський голова звертався з відповідним проханням до мене напередодні в телефонному режимі. Я, вивчивши ситуацію, у відповідь на прохання Садового, і з урахуванням оперативної обстановки прийняв рішення про залучення до охорони Львівської ратуші крім поліції і підрозділів Нацгвардії. Дав відповідні розпорядження», – сказав глава відомства.

Міністр підкреслив, що рішення про притягнення до Львова сил Нацгвардії для посилення правопорядку під час проведення міської ради – було правильним.

«Як показали події 9 червня у Львові – рішення про притягнення сил Нацгвардії для посилення правопорядку – було правильним. І нас менше цікавлять в цьому питанні трактування нюансів з боку політиків. Не тягніть нас в політику – ми робимо свою роботу для посилення безпеки в Україні. А за роботу наших гвардійців в той день мер, до речі, висловив Нацгвардії подяку», – зазначив Аваков.