Арсен Аваков: Найближчим часом МВС оновить договірно-правову базу співробітництва з Республікою Польща в правоохоронній сфері

Сьогодні, 12 червня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів першу зустріч із Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Польща в Україні Бартошем Ціхоцьким, каденція якого почалася у березні 2019 року.

Одним з найближчих пріоритетів двостороннього співробітництва між Міністерством внутрішніх справ України та відповідними державними інститутами Республіки Польща стане оновлення договірно-правової бази.

Крім того, глава МВС обговорив з паном Послом значимість роботи міжнародних, в тому числі польських, спостерігачів на позачергових виборах народних депутатів України та її роль при забезпеченні легітимної процедури.

«Ми розраховуємо на підтримку міжнародних партнерів, а також ефективну і об’єктивну роботу спостерігачів в контексті майбутніх дострокових парламентських виборів. МВС налаштоване на забезпечення правопорядку і законності виборчого процесу на всіх його етапах. Ми очікуємо на публічну оцінку нашої роботи з боку наших європейських, в тому числі польських колег », – заявив Арсен Аваков.

Посол Польщі зазначив, що готовий до результативної співпраці:

«Я буду Послом, який підтримує Вас і ініціативи Вашої команди. Ми дуже цінуємо нашу співпрацю», – зазначив Бартош Ціхоцький.

Пан Посол представив главі МВС України офіцера зв’язку польської поліції пана Павла Добоша, який буде координувати  співпрацю між польською і українською стороною в правоохоронній сфері.

Також Посол Ціхоцький високо оцінив роботу Нацполіціі і передав подяку польської сторони за затримання в Україні та передачу польським колегам громадянина Грузії, який знаходився в розшуку за скоєння злочину на території Польщі.