Арсен Аваков: Нам важлива підтримка зарубіжних партнерів в реформах, що відбуваються в країні

Нам важлива підтримка зарубіжних партнерів в реформах, що відбуваються в країні. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час виступу на VII Міжнародному Економічному форумі, який проходить в Харкові.

Участь в роботі Форуму взяли 450 учасників, серед яких представники державних органів влади, місцевого самоврядування та 17 дипломатичних місій.

https://avakov.com/wp-content/uploads/2015/09/13.jpg

На початку роботи Форуму міністр внутрішніх справ за дорученням прем’єр-міністра Арсенія Яценюка привітав організаторів, учасників та гостей VII Міжнародного Економічного Форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!».

«Сьогоднішній Форум проходить у непростий для України час – ми знаходимося в стані війни, яка триває на сході країни. Але перемога України залежить від того, наскільки успішною буде політика держави в сфері економіки і бізнесу. Сьогоднішній Форум є черговим кроком до зміцнення нашої державності, до нашої перемоги на сході України», – підкреслив Арсен Аваков.

За словами міністра внутрішніх справ, в цей важкий для країни час дуже важлива підтримка друзів і партнерів в реформах, що відбуваються в нашій державі. Сполучені штати Америки є саме таким партнером для України.

«Особисто хочу подякувати Посла США Джеффрі Пайетту за допомогу, яку вони надають Сполученими Штатами Америки в реформуванні МВС. Слід зазначити, що зустрічі українських правоохоронців і американських колег проводяться постійно на всіх рівнях і мають позитивні результати», – підкреслив Арсен Аваков.

Як зазначив глава відомства, в МВС ще дуже багато проектів, які втілюються в життя спільно із зарубіжними партнерами.

«У реформуванні МВС, крім американських колег, нам допомагають експерти з Канади. Хочу подякувати за допомогу експертів з Канади, які візьмуть участь в підготовці поліцейських для майбутнього спецпідрозділу КОРД», – зазначив міністр внутрішніх справ.

За словами Арсена Авакова, створюється новий орган – Національна поліція. Міністерство внутрішніх справ перетвориться в відомство європейського рівня, яке буде виконувати сервісні функції.

В рамках реформування МВС створена патрульна поліція, яка вже працює в Києві, Львові та Одесі. 26 вересня 800 патрульні присягнуть українського народу і вийдуть на вулиці Харкова.

«Всі ці проекти з реформування Міністерства внутрішніх справ важливі для нашої країни, для її стабільності, благополуччя і незалежності», – зазначив глава відомства.