Арсен Аваков: Нагородив Аміну Окуєву і Адама Осмаєва відомчими нагородами МВС

Міністр внутрішніх справ вручив добровольцю полку «Київ» Аміні Окуєвой відомчу відзнаку МВС – пістолет «Glock-43», а її чоловікові Адаму Осмаєву – годинник.

«Був радий нагородити бійця поліцейського добробату Аміну, замість старенького пістолета Макарова (заклинило на четвертому пострілі) – новеньким Glock-43 вважатимемо від ВСІХ НАС, хто переживав і підтримував Адама і Аміну. Адаму вручив спеціальний годинник (спеціально для російських ЗМІ повідомляю – годинник з вбудованим лазером і будильником з мелодійним рінгтоном про Путіна, популярному в українських любителів хорового співу)», – повідомив Арсен Аваков.

Нагадаємо, 1 червня 2017 року, на подружжя було скоєно замах. Зловмисник, який назвався іноземним журналістом, вистрілив в Адама Осмаєва. У відповідь Аміна Окуєва зі свого ПМ зробила кілька пострілів в нападника. Нагородний пістолет, який під час самозахисту заклинило на четвертому пострілі, був вилучений органами слідства.

Дії зловмисника кваліфіковані за ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України (Замах на вбивство). Йому загрожує до 15 років позбавлення волі. Міністр внутрішніх справ запевнив, що відносно підозрюваного незабаром суспільству буде представлено багато цікавої інформації.

«Відносно мерзотника, який хотів позбавити життя наших героїв буде ще багато цікавого представлено. А поки – головне – ми дуже раді, що вони вціліли і знову в строю! Адаму якнайшвидшого одужання! Аміні сил! І обом більше посмішок!»- зазначив глава відомства.