Арсен Аваков: На вулицях не буде цивільних людей зі зброєю

МВС заявляє про посилення режиму контролю по відношенню до законних власників мисливської вогнепальної зброї. Вогнепальна зброя в громадських місцях дозволено до носіння ТІЛЬКИ для співробітників ДЕРЖАВНИХ силових структур. Про це заявив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Ніяка з приватних охоронних структур за законами України не має право на вогнепальну зброю.

– Попереджаю охоронні фірми – встановлення факту з’єднання ліцензованих охоронних функцій з використанням зброї приватних осіб, зареєстрованого, як мисливське буде припинятися як незаконна дія. Такі охоронні фірми і приватні особи будуть покарані – відкликанням ліцензії на охоронну діяльність для фірм; відкликанням дозволу на мисливську зброю і конфіскацією зброї у приватної особи-власника, – зазначив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ також зазначив, що на вулицях міст не ходитимуть особисті охоронні групи бізнесменів і політиків з вогнепальною зброєю.

– Це стосується всіх і квазіпатріотов і реальних патріотів, і великих бізнесменів і олігархів. І – персонально – Коломойського, Пінчука, Ахметова, Єремєєва, Суркіса, Григоришина і інших … Хочете мати охорону вашого бізнесу з вогнепальною зброєю? Жорстко за законом залучайте міліцейську Державну службу охорони. Інша – буде припинено, – зазначив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков так само заявив:

– Даю всім охоронним компаніям 24 години на те, щоб звільниться від подвійних -потрійних трактувань і привести свою діяльність у бездоганну канву, відповідно до букви закону. Посилання на тривожне воєнний час буде не виправдовувати порушення, а обтяжувати їх.