Арсен Аваков: На транспортних засобах повинні бути тільки державні реєстраційні номерні знаки

Про таке рішення поінформував глава МВС України Арсен Аваков Прем’єр-міністру України Арсенія Яценюка під час сьогоднішньої наради в міліцейському відомстві.

– З сьогоднішнього дня ми дамо жорстку вказівку всім патрулям і всім працівникам ДАІ припиняти появу наклейок будь-якого змісту, нехай навіть ультрапатріотичним, – заявив Арсен Аваков. Жахливим фактом було сьогоднішнє злочин, коли зловмисники переховувалися на авто з номерними знаками ПТН-ПНХ, що ускладнювало їх оперативне затримання.

За словами Глави міліцейського відомства, до таких жорстких заходів вдалися для того, щоб під етикетками не ховалися бандити, які виряджаються в одяг АТОшників. У нас багато героїчних хлопців, які приїхали з війни. І багато негідників, які під них виряджаються. Ми більше з цим мириться не будемо. Сподіваюся, що цю дисципліну військові і справжні патріоти зрозуміють.

– На автомобілях повинна бути виключно державна реєстрація, ніяких додаткових наклейок. Ми, враховуючи наближення свят 8 і 9 травня, переходимо на дуже жорсткий режим патрулювання і контролю. У тому числі і щодо профілактики таких бандитських груп, – заявив Арсен Аваков.