Арсен Аваков: На Херсонщині розпочав роботу відокремлений відділ патрульної поліції в АР Крим та м.Севастополі. Крим – це Україна!

65 патрульних поліцейських контролюватимуть траси, прикордонні райони: Генічеський, Каланчацький та Чаплинський та Арабатську стрілку, де розташовані курортні населенні пункти.

«Відтепер на адмінмежі з АР Крим працюватимуть 65 патрульних поліцейських. Вони дислокуватимуться на блокпостах у трьох прикордонних районах: Генічеському, Каланчацькому та Чаплинському. Також правоохоронці контролюватимуть основні траси, які з’єднують материк із півостровом.Сьогодні на патрулювання прикордонної зони з АР Крим заступають поліцейські, відряджені з різних обласних управлінь патрульної поліції. Керівником цього підрозділу призначено Віктора Левченко ‑одного з кращих патрульних поліцейських, професіонала, яким ми пишаємося. Крим – це Україна!» – відзначив міністр внутрішніх справ.

Старт роботи відокремленого відділу патрульної поліції в АР Крим та м. Севастополі відбувся 14 травня 2018 року на посту «Азов» Генічеського району, розташованому на 500-му кілометрі автошляху М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта.

У цілодобовому режимі поліцейські патрулюватимуть прикордонну зону, виконуватимуть завдання із забезпечення безпеки дорожнього руху на трьох трасах, які з’єднують материк з півостровом та оперативно реагуватимуть на заяви та звернення громадян про правопорушення.

Нагадаємо, наразі триває конкурсний набір у відокремлений відділ патрульної поліції в АР Крим та м.Севастополі. На постійній основі патрульні зможуть розпочати службу після чотиримісячного навчання.

 

Довідка:

Віктор Левченко  – старший лейтенант поліції, 30-років.На службі ‑ з 2015 року. Працював командиром роти №1 батальйону №3 Управління патрульної поліції у місті Миколаєві. Багаторазовий чемпіон України, має розряд майстра спорту з легкої атлетики.