Арсен Аваков: На хабарі затримано голову райдержадміністрації

На отриманні хабара в 700 тис. грн. затримано голову Липоводолинської райдержадміністрації Сумської області. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Як зазначив глава правоохоронного відомства, чиновник, зловживаючи службовим становищем, вимагав неправомірну вигоду в сумі 1,5 млн. грн. за надання дозволу на проведення пошукових робіт на території району.

Чиновника затримали працівники Департаменту ПЗСЕ МВС України спільно з Генеральною прокуратурою України «на гарячому», коли він через посередника отримав частину хабара в розмірі 700 тис. грн. Відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України.

«І не кажіть мені -« їх потім випустить суд під заставу .. все марно…» Ми зробили свою роботу – такий чиновник повинен бути з ганьбою вигнаний і засуджений. Нам, так само як і Вам, не подобається практика м’яких покарань для хабарників. Я подав, Кабмін підтримав і направив до Парламенту ускладнення санкцій. А поки чекаємо депутатського слова і … ловимо і будемо ловити хабарників!

Кожен на своєму місці – роби те, що повинен. Не шукай приводу – не робити. Чи не приймай участь у брехні. І країна буде змінюватися!», – зазначив Арсен Аваков

https://avakov.com/wp-content/uploads/2015/08/210.jpg