Арсен Аваков на “5 каналі” розповів про географію протестів в Україні

Народний депутат фракції партії «Батьківщина» Арсен Аваков розповів про географію протестів в Україні в програмі «Час. Підсумки дня »на 5 каналі.

За його словами, в даний момент найбільш спокійна ситуація з точки зору наявності протестних настроїв лише в Луганську і Донецьку, хоча навіть в цих містах протести є.

Що ж стосується Харкова, то відносно першої столиці Арсен Аваков нагадав про щоденні Евромайдани, при чому, останні два дні були досить бурхливими.

Народний депутат також подякував фанатам харківського «Металіста» за серйозну громадянську позицію. Зокрема, коли марш евромайданівців був атакований «ТІТУШКАМИ», фанати охороняли мітингувальників. «Це багато для Харкова. Просто в Харкові це ще не переросло в наступну якість », – підкреслив Арсен Аваков і додав, що неділя – знаковий день для Східної України.

«Дуже серйозні події розвиваються в Полтаві та Сумах. У Сумах практично узята під контроль обласна рада, міська рада і мер Сум заявили про тотальну підтримку Народної ради. Створена Народна рада в обласній раді. Аналогічні процеси відбуваються і в Полтаві», – зазначив нардеп.

Політик упевнений, що такі протести не можна ігнорувати, не можна просто розігнати, «тому що цей протест в головах, він не в фізичному кількості людей на вулицях».