Арсен Аваков: Ми живемо в непростий час, проте наші перемоги і досягнення неможливі без спортивних перемог

Сьогодні, 10 липня, відбулося чергове засідання президії ФСТ «Динамо», на якому були розглянуті питання підготовки спортсменів до Олімпійських ігор і розвитку матеріально-технічної бази «Динамо».

«Ми живемо в непростий час, проте наші перемоги і досягнення неможливі без спортивних перемог. ФСТ «Динамо» продовжує працювати, вдосконалювати спортивно-навчальну інфраструктуру і продовжує підготовку наших спортсменів до Олімпійських ігор, які, на жаль, були перенесені на наступний рік», – сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж зазначив, що зараз йде робота по отриманню олімпійських ліцензій.

«Наші спортсмени встигли завоювати в цьому році 28 нагород на чемпіонатах світу та Європи. Вже отримали 34 з 80 олімпійських ліцензій. Буде відновлено бази олімпійської підготовки, яких налічується 20 по всій Україні», – додав Віктор Корж.

На засіданні президії ФСТ «Динамо» прийняв рішення відмовити харківської міської влади в передачі регіонального стадіону «Динамо».

«Сьомий рік поспіль харківська міська влада без обґрунтування намагається забрати комплекс« Динамо »і звернулася з проханням віддати їм стадіон в Харкові. Президія ухвалила рішення відмовити», – додав Віктор Корж.

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт в свою чергу зазначив, що ФСТ «Динамо» має створити всі можливі умови, щоб спортсмени перемагали:

«Майже 50% олімпійської збірної України – спортсмени «Динамо», тому ми повинні створити умови, щоб наші спортсмени не тільки готувалися, але і перемагали».