Арсен Аваков: Ми вдячні Китаю за допомогу в забезпеченні МВС засобами захисту в умовах пандемії COVID-19

Сьогодні, 10 вересня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Фань Саньжуном. Сторони обговорили спільні проекти в сфері правоохоронної діяльності, співробітництво в області кібербезпеки, а також намітили план дій щодо лібералізації візового режиму.

 

 

Міністр підкреслив, що між МВС України та урядом Китайської Народної Республікою триває співпраця в рамках гуманітарної допомоги для Державної служби з надзвичайних ситуацій. Зокрема, Урядом КНР вже передано 52 одиниць спеціальної аварійно-рятувальної техніки та обладнання на загальну суму понад 318 млн. гривень.

«Спасибі вам за нашу плідну співпрацю в цей непростий для всього світу час. Завдяки нашій злагодженій двосторонній роботі ми в найкоротші терміни змогли забезпечити працівників системи МВС захисним обладнанням», – зазначив Арсен Аваков.

Глава МВС подякував панові Послу та в його особі уряду КНР за сприяння в закупівлі Україною у Китаю медичного захисного обладнання навесні 2020 року.

«У період пандемії COVID-19 Китай став надійним партнером України у постачанні засобів захисту. Спасибі вам!”

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Фань Саньжун висловив надію на подальші дружні відносини між МВС та Посольством Китаю.