Арсен Аваков: МВС зупинить функціонування всіх гральних салонів і клубів

Це торкнеться, в тому числі, і лотерейних закладів. Процес почнеться зі столиці, а в найближчі дні пройде і по всій країні.

Глава МВС заявив, що «міліція більше не буде ні суддею, ні сторожем всіх хитромудрих сумнівних схем ігр-лотерейників», які через систему отримання довідок, експертиз і рішень судів, по суті ведуть ігрову діяльність.

«Набридли конфлікти і компроміси, за якими стоять величезні гроші, що йдуть повз бюджет. Набридло безсистемне латання дірок. Постійні сутички, кримінал і мінімум податків до бюджету. Корупційні шалені гроші, постійно нишпорять у пошуках даху серед держчиновників – ось що зараз являють собою ігрові (лотерейні) заклади», – підкреслив Арсен Аваков.

Він закликав нардепів і фінансистів в тому випадку, якщо вони вважають за необхідне забезпечити надходження легальних доходів у бюджет, прийняти відповідний закон.

«Легалізує казино – отримуйте жорсткі правила, обмежені обсяги точок і легальні мільярди гривень до бюджету країни, а не брудні гроші в кишені представників «дахів» різних мастей! Мільярди в цей важкий час потрібні в бюджет, а не в кишеню аферистів», – зазначив глава МВС.

Поки ж, за словами Арсена Авакова, міліція протягом десяти днів послідовно зупинить діяльність всіх ігрових (лотерейних) закладів. Розпочнеться цей процес зі столиці і пройде по всій країні.

З цією метою Арсен Аваков висловив намір довести свою позицію і рішення міністерства на засіданні Уряду. Він також зазначив, що розраховує на підтримку в «обнулюванні всіх лівих довідок і вивертів для підпільного ігрового бізнесу».

Глава МВС закликав народних депутатів та чиновників не впливати різними способами як на нього самого, так і на відомство, а також не маніпулювати громадською думкою за допомогою організації «мітингів втратили роботу співробітників гральних салонів». Крім того, Арсен Аваков заявив про намір оприлюднити аналогічні рішення ще по ряду питань і справ.