Арсен Аваков: МВС високо цінує допомогу Канади в підготовці сучасних кадрів для поліції і гвардії

Про це сьогодні, 22 грудня 2017 року, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час зустрічі з міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд.

«Канада – вірний друг України. Ми будемо продовжувати проекти зі співробітництва в підготовці поліцейських і нацгвардійців. Україна зацікавлена в сучасному підході до організації профільної поліцейської освіти, методику якої допомагають розробляти канадські фахівці. Це буде трирівнева система, в рамки якої вписується взаємодія з канадцями. У нас не буде точної копії поліцейських академій США або Канади, але щось подібне з власними елементами », – повідомив Арсен Аваков.

Відзначимо, зараз ведуться переговори між українською та канадською сторонами про підготовку Угоди між МВС України та Департаментом національної оборони і Збройних Сил Канади про спільні програми військової підготовки.

Крім того, в червні 2017 року в рамках канадського проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP) в Україні було створено робочу групу. Мета її діяльності – вивчення можливостей і координації процесу створення Української асоціації представництв правоохоронних органів України (УАПП).

Нагадаємо, під час візиту в Канаду міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрівся з міністром громадської безпеки Ральфом Гудейлом Під час зустрічі сторони домовилися про проект «Міжнародна технічна допомога» до 2019 року. З бюджетом понад 21 млн. канадських доларів. В рамках цієї програми 20 канадських поліцейських інструкторів проводять навчання в Києві за спеціально розробленою програмою.

У свою чергу міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд зазначила високі досягнення МВС України на шляху забезпечення рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків в правоохоронних органах. Навесні почне роботу Українська асоціація представницею правоохоронних органів, метою якої є підвищення рівня обізнаності про важливість гендерних питань в правоохоронній сфері.

«Про успіхи реформи поліції розповідають по всьому світу. Ми раді вашим досягненням. Канада готова і далі до тісної співпраці в трансформаційних процесах МВС », – заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд.