Арсен Аваков: МВС України високо цінує співпрацю з Великобританією

Спільні проекти з реабілітації правоохоронців і військових, які постраждали при виконанні бойових завдань АТО/ООС, протидія кіберзлочинності, а також забезпечення законності і безпеки виборчої кампанії та заходи щодо забезпечення карантинних заходів в умовах пандемії COVID-19, – всі ці питання міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс обговорили сьогодні, 10 вересня, в ході робочої зустрічі.

«Ми високо цінуємо наше співробітництво з британськими партнерами. На окрему увагу заслуговує активна співпраця кіберполіцейських наших країн. Ми з упевненістю готові продовжувати спільне протистояння викликам у сфері кіберзлочинності», – зазначив Арсен Аваков.

Глава МВС підкреслив, що в Україні за підтримки Посольства Великобританії реалізується проект створення Глобального центру кібербезпеки, мета якого об’єднати представників державних органів і неурядових організацій, що займаються захистом кіберпростору.

Крім того, сторони обговорили реалізацію проекту, спрямованого на психологічну реабілітацію ветеранів і співробітників правоохоронних органів, які проходять службу в зоні проведення бойових дій.

За словами глави МВС, реалізація цього проекту дозволить полегшити реабілітацію та соціалізацію ветеранів, скоротити кількість суїцидів і випадків прояву агресії як слідства ПТСР.

Пані Посол Мелінда Сіммонс відзначила ефективну роботу Державної прикордонної служби та Державної міграційної служби України.

«Українські паспорти – одні з найбільш захищених в світі. Ми раз і назавжди перекрили всі лазівки з тимчасово окупованих територій. В контексті безвізового режиму з Європейським Союзом до нас немає жодних нарікань», – підкреслив Арсен Аваков.