Арсен Аваков: МВС сприятиме гуманітарним місіям ООН в Україні

Сьогодні, 9 квітня, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков провів зустріч з координатором системи ООН в Україні Оснат Лубрані.

Арсен Аваков подякував Оснат Лубрані за спільні проекти і плідну співпрацю МВС з акредитованими органами ООН в Україні.

Сторони обговорили питання розвитку співробітництва між Міністерством внутрішніх справ України та установами системи ООН в Україні, зокрема в сфері пропуску гуманітарних вантажів на територію Донецької області.

«Українська сторона готова сприяти гуманітарним місіям під егідою Організації Об’єднаних Націй в Україні у всіх пунктах пропуску», – зазначив Арсен Аваков.

У відповідь Координатор системи ООН в Україні Оснат Лубрані запевнила у підтримці проектів МВС з боку Організації.

«Програма з розвитку ООН, Офіс з обслуговування Операцій ООН, Фонд ООН з народонаселення, ООН-Жінки, Офіс ООН з прав людини (UNCHR) – всі ці та інші структури Організації в Україні задоволені співпрацею з Міністерством внутрішніх справ і налаштовані на успішну реалізацію спільних важливих проектів», – зазначила вона.

Довідка:

Міністерство внутрішніх справ України спільно з центральними органами виконавчої влади реалізує 22 проекти органів ООН в Україні загальною вартістю понад 200 млн. доларів США.

З них 10 проектів реалізується Міністерством внутрішніх справ спільно з Національною поліцією України, 8 – Державною прикордонною службою України та 4 – Державною службою України з надзвичайних ситуацій.

Реалізація даних проектів націлена на забезпечення гендерної рівності, протидію насильству, посиленню громадської безпеки та розвиток миру у Східній Україні, створення ефективної правоохоронної системи, сприяння у вирішенні ключових проблем щодо низького рівня забезпечення правопорядку і правосуддя, запобігання і протидію контрабанді, злочинності і корупції на кордоні, що буде сприяти поліпшенню безпеки, стабільності і сталому розвитку.