Арсен Аваков: МВС проводить слідчі дії відносно ще кількох високопоставлених чиновників

Про це глава МВС заявив під час сьогоднішнього брифінгу в Кабінеті Міністрів України, коментуючи факт проведення мітингу прихильниками однієї з політичних партій з вимогою відставки Кабміну.

За його словами, зараз ведеться кілька розслідувань корупційних дій з боку чиновників. Сьогоднішнє затримання не є останнім.

«Я там здалеку побачив колишнього колегу свого в попередньому уряді з «Свободи». Дуже шкода, я б хотів, щоб він був присутній на сьогоднішньому засіданні уряду, тому що у мене теж є деякі питання до тих колег, які раніше сиділи за столом, а тепер намагаються сховатися за гаслами», – підкреслив Арсен Аваков.

На сьогоднішньому засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк дав доручення МВС провести всі процесуальні дії відповідно до законодавства, а органам прокуратури – направити матеріали до суду. Слідство повинно бути максимально публічним, наскільки це дозволяють положення кримінального процесуального законодавства.

«Після вашої інформації я звернуся до наших американським і європейським партнерів з тим, щоб допомогти відстежити всі фінансові транзакції по фірмам, які були зареєстровані номінально в Сполучених Штатах Америки, і по банківських рахунках, які фактично зареєстровані на Кіпрі, для того, щоб вся злочинна схема була викрита і злочинці були покарані», – зазначив Арсеній Яценюк.