Арсен Аваков: МВС приймає гостей з Маріупольського дитячого інтернату

Сьогодні, 16 січня 2017 року, на запрошення міністра внутрішніх справ вихованці Маріупольської школи-інтернату №2 приїхали в столицю – відпочити в період зимових канікул.

«25 грудня, під час робочої поїздки в Донецьку область я зустрічався з хлопцями, для яких ми влітку провели благодійну акцію і купили комп’ютерний клас. Сьогодні до Києва приїхали 27 хлопців, у віці від 10 до 16 років. Ми приготували для гостей насичену програму: від відвідування головної ялинки на Софійській площі та екскурсій по місту до відвідування Київського дельфінарію «Немо». А ще ми обов’язково покажемо хлопцям відомчі музеї Держслужби з надзвичайних ситуацій та Головного управління Нацполіції Києва – в рамках програми профорієнтації для випускників», – повідомив глава відомства.

У Маріупольській школі-інтернаті живуть діти, які втратили батьків і соціальні сироти, батьки яких позбавлені батьківських прав. 107 вихованців, 8 першокласників, 21 випускник.

Сьогодні хлопці відвідали з екскурсією Будинок Уряду і навіть зустрілися з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

«У маріупольському інтернаті живуть 20 осіб, евакуйованих із зруйнованого терористами інтернату в Мар’їнці, яка знаходиться в зоні бойових дій, і троє хлопців з окупованих Донецька і Сніжного. Доля забрала в них сім’ю, війна – інтернати, які стали їх першим рідною домівкою. Сім’єю і домом для цих хлопців повинна стати вся Україна і кожен з нас!» – зазначив Арсен Аваков.

Перед від’їздом до Києва юні мандрівники за підтримки Головного управління НПУ Донецької області опублікували ролик з презентацією своєї команди. Знайомтеся: вихованці школи-інтернату №2 Маріуполя.