Арсен Аваков: МВС оголошує набір в новий підрозділ. У Києві не буде ДАІ

З 20 січня 2015 року розпочнеться набір громадян на навчання в нову патрульну службу Києва.

За словами Міністра внутрішніх справ України, скоро в Києві не буде ДАІ. Буде нова поліцейська патрульна служба – з новими підходами, правилами, новими людьми. «Сподіваюся, і з новим довірою людей», – зазначив глава відомства.

З 20 січня 2015 року в МВС починається набір на навчання в нову патрульну службу Києва. «Конкурсний відбір і тестування, три місяця жорсткого тренінгу та навчання – знову тести. І, коли, як вважаю, відсотків 50 пройде всі випробування – отримаємо навесні нову патрульну поліцейську службу в Києві. Службу, яку, як розраховую, будете служити – і Ви будите її поважати. Далі все це розгорнеться в великих  і малих містах країни », – розповів глава відомства.

Арсен Аваков підкреслив, що дорога відкрита для всіх: і військовим, і міліціонерам, і студентам, і дипломованим фахівцям – головне принциповий і доброзичливий настрій на нову якість.

– Проходьте тести, навчання, приймайте нові правила і зміну пріоритетів, посміхайтеся, приймайте високу зарплату нарівні відповідно і Ви будете поліцейським патрульним! Будемо змінювати країну  разом, – впевнений Міністр.

Найближчим часом МВС планує провести прес-конференцію першого заступника міністра внутрішніх справ України Еки Згуладзе, на якій буде дана докладна інформація про плани щодо створення патрульної поліцейської служби.