Арсен Аваков: МВС не братиме участі у черговій провокації «московської маріонетки»

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що Національна поліція і Національна гвардія не вступатимуть в силовий конфлікт з протестуючими під Лук’янівським СІЗО, щоб доставити бійців «Беркута» в суд в п’ятницю заради допиту екс-президента Віктора Януковича.

«Янукович вже досить спровокував крові і бід в Україні. МВС не братиме участі у черговій провокації московської маріонетки і вступати в силовий конфлікт з протестуючими. Тим більше, що точка зору і мотиви цих людей нам зрозумілі і багато в чому ми їх поділяємо. Нацполіція і Нацгвардія забезпечать доставку підсудних до суду, як тільки буде технічна можливість, і при цьому нам не будуть нав’язувати участь у провокації, яка розігрується збіглим екс-президентом під диктовку країни агресора»,- заявив Арсен Аваков.

Зазначу, допит Віктора Януковича відеозв’язком відкладено на 28 листопада 2016 року. Рішення про перенесення допиту прийнято в зв’язку з тим, що правоохоронці не змогли доставити до зали засідань обвинувачених «беркутівців». Кілька десятків людей з прапорами «Правий сектор» заблокував виїзд з Лук’янівського СІЗО.