Арсен Аваков: МВС і ГПУ затримали двох бійців «чорної роти» «Беркута»

В рамках розслідування розстрілу учасників Євромайдану на вулиці Інститутській в Києві 20 лютого 2014 року, МВС і ГПУ сьогодні затримали двох бійців так званої «чорної роти» колишнього спецпідрозділу «Беркут». Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков.

За його словами, в ході реалізації оперативної інформації слідчими органами проведено 18 обшуків в відношенні 20 колишніх співробітників екс-«Беркута». Під час обшуків вилучено речові докази, безпосередньо мають відношення за фактом пред’явленого підозри в скоєнні злочину.

Арсен Аваков зазначив, що в найближчі години буде оголошено  обґрунтовані підозри, ще 18, що ховаються екс-беркутівців, які будуть оголошені в розшук.

За словами Арсена Авакова, обидва затриманих бійця, як і 18 розшукуваних – були бійцями так званої «чорної роти Беркута». 20 лютого минулого року вони отримали злочинний наказ від міністра МВС Захарченко застосувати вогнепальну зброю проти мирних учасників євромайдану і стріляли в людей.

«Слідство по крупицях відновлює картину цього трагічного дня. Так, істину встановити не просто, і багато в бігах – але, так буде не завжди – відплата буде невідворотним – крок за кроком – але покарані будуть усі, від Януковича-Захарченко до того, хто «виконував» наказ і нелюдяно натискав на гашетку по мирним людям », – підкреслив Арсен Аваков.