Арсен Аваков: Мотивований співробітник – основа самовідданої і гідної служби в надзвичайних умовах!

Про це сьогодні, 22 січня, заявив міністр внутрішніх справ під час презентації першого мотиваційного пакета МВС особовому складу Управління ДСНС в Харківській області та курсантам Національного університету цивільного захисту України.

«Ми постійно думаємо про те, як радикально вирішити питання забезпечення наших кадрів, надати можливість професійного зростання, впевненість у завтрашньому дні і соціальні гарантії. Безперечно, мотивований працівник рятувальної служби – основа стабільного функціонування суспільства», – підкреслив Арсен Аваков.

Він додав, що для підвищення рівня соціального забезпечення особового складу ДСНС створений мотиваційний пакет. В його основі – підвищення грошового забезпечення в 2019 році до 30%, компенсація оренди і програма отримання власного житла на умовах пільгового фінансового лізингу.

«Пільговий фінансовий лізинг – це отримання житла з частковим погашенням платежів. Розподіл платежу буде виглядати наступним чином: за рахунок держави будуть компенсовані витрати по обслуговуванню договору-лізингу (100%) і частина лізингових платежів (до 40%). Сума компенсації залежатиме від стажу роботи та складу сім’ї», – повідомив міністр внутрішніх справ.

Міністр підкреслив, що в рамках програми співробітник отримує вигідні умови іпотеки: безвідсоткова ставка, щомісячна плата складе не більше 25% місячного грошового утримання, фіксована сума вартості квартири.

Щоб взяти участь у програмі пільгового фінансового лізингу, треба подати заяву на отримання житла і необхідні документи до підрозділу з питань житлового забезпечення. Протягом 10 днів підрозділ опрацьовує документи і ставить працівника в чергу на отримання житла.

«Ми робимо все можливе, щоб умови роботи і соціальний захист стимулювали кожного з вас працювати із задоволенням, в спокійній і адекватній обстановці. Натомість ми очікуємо чесне, сумлінне і професійне виконання своїх обов’язків», – підкреслив Арсен Аваков.

Під час відвідування Національного університету цивільного захисту міністр внутрішніх справ ознайомився з організацією навчального процесу.