Арсен Аваков: Мобільний госпіталь ДСНС спрямований в Івано-Франківську область

ДСНС розгортає мобільний госпіталь для надання медичної допомоги хворим COVID-19 на території Богородчанської центральної районної лікарні. Рішення про приведення в готовність мобільного госпіталю ДСНС було прийнято Державною комісією з ТЕБ та НС за дорученням прем’єр-міністра. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, на своїй сторінці в Twitter, 20 лютого.

«Через погіршення епідеміологічної ситуації на Прикарпатті ДСНС розгортає мобільний госпіталь для пацієнтів з COVID-19. Госпіталь складається з декількох модулів і має 120 ліжко-місць, укомплектований необхідним медичним обладнанням. Сили МВС в регіоні працюють у посиленому режимі», – заявив міністр.

19 лютого колона медичного госпіталю ДСНС прибула до певного місця зосередження. 20 лютого були розпочаті роботи по його розгортанню.

Госпіталь має можливість розгорнути понад 100 койко-місць і, згідно з табелем, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я, укомплектований обладнанням для надання медичної допомоги хворим COVID-19.

Роботи з розгортання госпіталю, налаштування обладнання та систем життєзабезпечення тривають.