Арсен Аваков: Mitsubishi заступили на службу в Дніпропетровській області. Швидкість, маневреність і прохідність – на великих трасах і в глибинці

Сьогодні, 2 червня 2017 року, на Фестивальному причалі в Дніпрі, міністр внутрішніх справ вручив 38 нових машин з гібридними двигунами обласному відділу поліції. Напередодні, в рамках Кіотського протоколу, НПУ отримала 635 спеціально оснащених автомобілів Mitsubishi – Outlander PHEV.

«Сьогодні у нас добра справа – ми вручаємо автомобілі, які будуть нести службу в Дніпрі і Дніпропетровській області. Електромобілі з гібридним двигуном Mitsubishi дозволять Нацполіції заощадити на паливі приблизно 300 млн. грн. за рік. Ці машини оснащені спецтехнікою, засобами зв’язку та планшетами», – повідомив Арсен Аваков.

Нові спецавто будуть розподілені між територіальними підрозділами поліції області для використання групами реагування патрульної поліції:

– Кам’янський відділ поліції – 10 автомобілів;

– Павлоградський відділ поліції – 7 автомобілів;

– Нікопольський відділ поліції – 7 автомобілів;

– Новомосковський відділ поліції – 6 автомобілів;

– Жовтоводський відділ поліції – 3 автомобілі;

– Синельниківський відділ поліції – 3 автомобілі;

– Дніпровське районне відділення поліції Дніпровського відділу поліції – 1 автомобіль;

– Криворізьке районне відділення поліції Криворізького відділу поліції – 1 автомобіль.

«Наша філософія – продовжувати оновлення. Нова система патрулювання області, нова дорожня патрульна поліція будуть оснащені автомобілями подібного типу – це одне з першочергових завдань 2017 року. 635 авто – це тільки перша партія. Я думаю, в листопаді ми отримаємо ще 95 машин, які ми змогли купити на зекономлені кошти, завдяки знижці, наданої для Нацполіції президентом “MitsubishiMotorsCorporation”», – зазначив глава МВС.

Також в ході заходу міністр внутрішніх справ вручив сертифікати на службове житло співробітникам Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, серед яких: учасники АТО, члени багатодітної сім’ї і трьох сімей внутрішньо переміщених осіб.

Ордер на дві однокімнатні квартири також отримала сім’я загиблої лейтенанта поліції Макаренко Ольги (співробітник патрульної поліції загинула 25 вересня 2016 року, під час несення служби).