Арсен Аваков: Mitsubishi Outlander PHEV – знижка 13%, 124 мільйони гривень, 90 додаткових автомобілів

Міністр внутрішніх справ повідомив про те, що Національна поліція України отримала документальне підтвердження надання корпорацією Mitsubishi Motors знижки на автомобілі Mitsubishi Outlander PHEV.

«Додаткова угода до Договору передбачає зниження ціни для Української поліції на 13%, що в абсолютних цифрах дає економію 124 мільйони гривень. Підсумкова вартість одного автомобіля становить за фактом 47 500 доларів США. Таким чином, за попередніми розрахунками, Нацполіція отримує можливість закупити додатково близько 90 автомобілів», – повідомив Арсен Аваков.

Закупівля зазначених автомобілів буде проводитися через систему публічних електронних торгів «ProZorro».

Також глава відомства пояснив, що згідно з додатковою угодою, відповідна частина суми, що раніше перераховані за умовами Договору ТОВ «НІКО ДІАМАНТ», буде повернуто на рахунок Нацполіції протягом 15 робочих днів.

 

Довідка:

Технічні функції в комплектації автомобілів для Національної поліції України:

а) обігрів сидінь;

б) захисний щит випускної системи (адаптація корпусу автомобіля до неякісного дорожнього покриття, пересічної місцевості або бездоріжжя);

в) додатковий електричний обігрівач салону (дає можливість підігрівати салон під час зарядки згідно заздалегідь встановленою програмою/таймером);

г) дистанційне вмикання і вимикання таймера зарядки/обігріву ключем-пультом;

д) додатковий кабель для зарядних пристроїв (для можливості підзарядки електричної батареї від звичайної розетки з напругою в 220 Вт).

Також, автомобіль для поліції обладнується засобами спеціалізованого призначення:

а) сигнально-гучномовним пристроєм;

б) автомобільною радіостанцією;

в) кольоровографічне поліцейське оформлення.

Автомобілі для поліції забезпечуються повним гарантійним обслуговуванням і ремонтом від сервісних служб дилерів (дистриб’юторів) «Mitsubishi» в усіх регіонах України протягом трьох років.