Арсен Аваков: Міліція повинна бути передовим загоном, який змінює Україну

Він висловив упевненість в тому, що патріоти, які довели в боях свою відданість країні, зможуть разом зі «старими» фахівцями і новим поколінням правоохоронців виплекати нову якість міліції, яку очікує українське суспільство. Про це глава МВС заявив під час сьогоднішнього урочистого нагородження бійців-учасників АТО.

За словами Арсена Авакова, зараз ходить багато розмов про реформу міліції. Багато хто переживає, багато хто вже готовий до її проведення.

– Хоча насправді всі ми розуміємо, що МВС, міліція повинні бути передовим загоном, який змінює Україну: реальним, що не фальшивим, тим, який користується повагою в суспільстві. І коли ми про це говоримо, ми повинні робити не тільки структурні зміни: кожен з вас, хто сидить в цьому залі, повинен зіграти свою роль, – підкреслив Арсен Аваков.

Саме тому сьогодні Міністром внутрішніх справ України було прийнято рішення про призначення підполковника міліції Вадима Трояна начальником ГУМВС України в Київській області. До цього він перебував на посаді заступника командира батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Азов».

– Я дуже розраховую, що патріоти, які довели в боях свою відданість країні, які прийшли добровольцями, компетентні – зможуть разом зі «старими» фахівцями і новими молодими хлопцями виростити і виплекати нову якість міліції, яку ми всі чекаємо, – підкреслив Арсен Аваков .

Він зазначив, що Вадим Троян є випускником університету МВС, має досвід роботи і разом з бійцями «Азова» звільняв Маріуполь, брав участь у боях під Іловайськом і Широкиним.

– Ми вдячні Вадиму за його бойові подвиги. Ми йому довіряємо, – зазначив Арсен Аваков.