Арсен Аваков: Міграційна служба встановила рекорд з видачі біометричних паспортів

Кількість виданих ID-карт виросло до 20 тисяч в день. Про це повідомив міністр внутрішніх справ під час відкриття нового Сервісного центру МВС в Білій Церкві.

«Міграційна служба, зараз працює з гігантським навантаженням, кожен день ми ставимо рекорд з видачі паспортів, останній оновлений рекорд – 20,5 тис. в день. Це гігантська адміністративна робота. Я дуже задоволений цією частиною реформи. Дуже скоро, я впевнений, такого ж буму, як при оформленні біометричних паспортів для виїзду за кордон по безвізу, досягне і видача паспортів внутрішніх ID-карт з чіпом. Нові паспорти нададуть додаткові привілеї та зручності», – повідомив глава правоохоронного відомства.

Міністерство внутрішніх справ спільно з Міністерством закордонних справ роблять усе можливе, аби громадяни могли відчути всі переваги нового сервісу європейського рівня – можливості перетину кордону за внутрішніми картками-паспортами. Так, вже цього літа українці зможуть їздити до Туреччини без закордонного паспорта і віз терміном до 90 днів.

«Нещодавно була підписана угода з Туреччиною про те, щоб за внутрішнім паспортом-карткою можна перетинати кордон. Завдяки цьому, електронному паспорту із чіпом, громадяни України зможуть спокійно без віз і всяких додаткових умовностей їздити до Турецької Республіки. Сподіваюся, що незабаром такий договір ми будемо обговорювати і підпишемо з Білорусією!»- зазначив Арсен Аваков.