Арсен Аваков: Ми не повинні дозволити перетворити Харків і всю Україну в точку конфлікту

Україна зараз переживає дуже непростий час і в цей час не можна дозволити перетворити Харків і всю Україну в точку конфлікту. Таку точку зору висловив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, представляючи Ігоря Балуту на посаді нового губернатора Харківщини.

«Ми не повинні дозволити перетворити Харків і всю Україну в точку конфлікту: це – не наша доля і не наше призначення. Всі, хто бачив ці тліючі точки конфлікту довгі роки на кордонах колишнього СРСР, наприклад, в раніше квітучої Абхазії, а тепер – напіввійськової, невизнаної ніким країні. Всі повинні знати і зрозуміти, що це – не наша доля.

Зараз ми опинилися в ситуації, коли авторитет влади скинутий, авторитет силових органів скинутий, в суспільстві починають проявлятися політичні негідники і бандити. Ця ситуація коротка, сподіваюся, вона буде недовгою. Сподіваюся, у всіх у нас вистачить розуму цю ситуацію припинити», – зазначив міністр внутрішніх справ України.

Звертаючись до присутніх у залі, Арсен Аваков закликав їх незалежно від політичної приналежності об’єднатися і працювати. «Це не виключає політичної конкуренції і нормального адекватного плюралізму, але в другу чергу після інтересів цієї країни, в якій ми з вами живемо», – резюмував міністр.