Арсен Аваков: Ми не потерпимо захоплення землі сільгосппідприємств самозванцями!

Міністр внутрішніх справ повідомив про запобігання спроби рейдерського захоплення сільськоугідь в с. Шепетівка, Хмельницької області. 15 жовтня група невідомих молодих людей проникла на територію сільськогосподарського підприємства з метою захоплення. Поліція затримала 25 осіб.

В ході слідства було встановлено, що «найманці» прибули з Києва.

«Знову рейдери сільськогосподарського підприємства«Сварог», що в Шепетівці Хмельницької області. Приїхали 25 розумників на «гастролі» – 60 $ в день, захопили підприємство. Всі відразу затримані поліцією, найближчим часом буде затриманий і замовник », – зазначив глава МВС.

У всі відділення Національної поліції України була розіслана інструкція відносно жорстких дій в разі спроб рейдерських захоплень.

«Для всіх, хто веде дискусії і страждає за майном різних об’єктів сільського господарства, повторюю ще раз: ми не потерпимо ніякого силового вирішення цих питань не уповноваженими самозваними групами. Є підстави для претензій? Тоді – суд і рішення виконавчої служби. У всіх інших випадках, як сьогодні, вас будуть чекати спецназівці з Нацполіції. І ця позиція не підлягає дискусії», – зазначив Арсен Аваков.