Арсен Аваков: Ми не допустимо втручання ніякої альтернативної сили, яка буде намагатися регулювати законність у сфері господарських відносин

11 вересня 2018 року в Зміївському районі селища Занки, що на Харківщині, група невідомих людей зі зброєю, намагалися захопити елеватор. У результаті перестрілки п’ятеро поранених, серед них поліцейські, місцеві жителі, активісти і ветерани АТО.

Міністр внутрішніх справ відмітив, що наразі затримано 22 особи за частиною 4 статті 296 (хуліганство із застосуванням зброї) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 7 років.

Ще 30 людей доставлені до Зміївського відділу поліції для з’ясування усіх обставин події. У затриманих вилучили травматичну зброю та спецзасоби.

«Під час збору урожаю рейдерські захоплення є досить поширеним явищем. На жаль, в цьому захоплені брали участь колишні бійці-добровольці, які воювали в підрозділах ЗСУ, Нацгвардії та Нацполіції. Але мушу відмітити, ніякі досягнення в минулому, не можуть звільнити їх від покарання за злочин. Наша позиція дуже жорстка: ніякої альтернативної сили, яка буде регулювати закон, в тому числі в сфері господарських відносин, ми не допустимо. У цьому державна сила і запорука розвитку економіки»,-  наголосив Арсен Аваков.