Арсен Аваков: “Ліс рубають – бакси летять”. Заарештовано 10 керівників лісгоспів Рівненської області

Сьогодні, 5 березня 2017 року, співробітники Управління захисту економіки Нацполіції спільно з Військовою прокуратурою провели спецоперацію по викоріненню корупційної складової в лісгоспах від нижчої ланки до верхівки.

«Щоб спокійно працювати «по закону », директори лісгоспів заносили керівництву десятки тисяч євро. А ті, в свою чергу, домовлялися з контролюючими службами про позитивний результат їх перевірок. Правоохоронці цю схему викрили – затримані в.о. начальника, екс-керівника Управління лісового та мисливського господарства Рівненської області та 8 директорів лісгоспів, які «сумлінно» працювали навіть у вихідні дні», – повідомив міністр внутрішніх справ.

Відзначимо, що колишній керівник Управління лісового та мисливського господарства пішов зі свого поста місяць тому. «Корупційна піраміда» від цього не постраждала, «справа» екс-керівника продовжив новопризначений начальник.

«15 тисяч євро і 5 тисяч доларів привезли директора лісгоспів керівництву управління. Вказану суму мали передати перевіряючим з Держлісагентства за приховування виявлених порушень. Корупція в класичному вигляді. Якісно задокументовані і ті хто брав і ті хто давав!!! Дякую співробітникам Управління захисту економіки в Рівненській області Нацполіції і військовій прокуратурі за відмінну спрацювання і оперативне затримання. Крок за кроком знищимо корупцію», – зазначив Арсен Аваков.