Арсен Аваков: КРИМ. Неоголошена війна. НА СУЧАСНИЙ РАНОК

Вважаю за необхідне інформувати:

  1. По всій території Криму в частині внутрішніх військ перебувають емісари і військові чини Російської Федерації з пропозицією прийняти російське громадянство і негайно отримати російські паспорти. Звернення направлено на вищий і середній офіцерський склад військ.

        У всіх випадках звернень (5 звернень в 5 частинах), емісари були «послані».

  1. До всіх військовим з’єднанням внутрішніх військ прибули групи військових РФ. Заявили про те, що прибутки охороняти військові частини «від екстремістів». Попросилися ночувати і мати доступ до води, туалету тощо. На території частини, так як «були спішно спрямовані, і не мають нормальних«умов». Були «послані» назад. Російським військовим було заявлено, що українські військові частини не потребують їх «захисту від екстремістів». Російські військові попереджені, що в разі несанкціонованого проникнення на територію військової частини з боку російських військових буде застосовуватися бойову зброю відповідно до статуту караульної служби.
  1. Всі військові частини Криму другу добу – в режимі підвищеної боєготовності. З огляду на провокації до конфлікту, в тому числі і інформаційні – заявляю: внутрішні війська України в Криму перебувати в режимі повної бойової готовності, але, підкреслюю, повністю орієнтовані на недопущення військового конфлікту із застосуванням бойової зброї. У разі нападу на українських військових – вся відповідальність за наслідки такого провокативного кроку – буде нести сторона, що нападає.
  1. На території Криму немає сил регулярної української армії або МВС «загрозливих громадянам російської федерації» або «російськомовному населенню». Як немає ніяких загонів самооборони Майдану, нібито прибули з Києва. Вся дестабілізація в Криму – має джерело і натхненників, що знаходяться в Росії.