Арсен Аваков: Краматорськ і Слов’янськ – Нова патрульна поліція заступила на службу!

Міністр внутрішніх справ України, разом з Президентом України взяли участь в церемонії присяги на вірність Українському народові новими патрульними поліцейськими конгломерату Краматорськ-Слов’янськ Донецької області.

«Ми дуже довго готувалися до цього. Ретельний відбір, перевірки, посилена підготовка і, сьогодні – нові патрульні поліцейські Краматорська і Слов’янська прийняли присягу! Наша патрульна поліція подбає про мир на вулицях і дорогах вдень та вночі», – заявив Арсен Аваков.

Патрульні поліцейські Слов’янська і Краматорська пройшли посилену підготовку по спецтактиці  та із застосування вогнепальної зброї на базі Харківського університету внутрішніх справ. Крім того, хлопці протягом місяця проходили практику в складі патрульної поліції Харкова.

У новій команді 194 патрульних поліцейських (при конкурсі 14 чоловік на місце) і 60 співробітників апарату.

Середній вік 27 років.

34 дівчини.

148 осіб мають вищу освіту.

14 патрульних мають статус учасника бойових дій.

Серед них Володимир Пуховой, який в складі зведеного загону УМВС Чернігівської області брав участь у визволенні Миколаївки, Красного Лиману і Краматорська, нагороджений почесним знаком МВС «За відзнаку в службі» II ступеня. І Микола Ткачук, нагороджений знаком «За оборону Краматорського аеропорту».

Під час урочистого розводу патрульних поліцейських в Слов’янську, глава МВС вручив відомчі нагороди МВС України:

Старшому лейтенанту поліції Владиславу Юрову,

Молодшому лейтенанту поліції Віталію Шабалю,

Старшому сержанту поліції Тарасу Возжжову,

Сержантові поліції Олександру Топоренко

«За особисту мужність і відвагу, проявлені при захисті суверенітету і територіальної цілісності України» – це формулювання в наказі – не стандартна фраза, а реальна оцінка мужності!» – підкреслив міністр.

Начальником Управління патрульної поліції в містах Краматорськ і Слов’янськ призначений Олександр Малюк – учасник Євромайдану, боєць добровольчого батальйону МВС «Дніпро-1», учасник визволення Маріуполя і боїв під Іловайськом, де отримав поранення. Нагороджений медаллю «За військову службу Україні» та знаком «За захист Дніпропетровщини від сепаратизму».

«Я пишаюся, що такі хлопці стануть основою патрульної поліції Краматорська-Слов’янська! Ми сподіваємося на вас, ми довіряємо вам. Ми віримо, що разом з вами на вулиці міст прийде мир, спокій і впевненість у завтрашній день. Не підведіть!» – наставляв Арсен Аваков.

За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, більшість тих, хто сьогодні приймає присягу – жителі Донбасу, в тому числі, є хлопці з Горлівки, яка перебуває все ще під контролем сепаратистів.

Глава відомства закликав нових патрульних служити і захищати кожного жителя Донбасу.