Арсен Аваков: Кінологічна та криміналістична служби Нацполіції в областях отримали 29 нових авто

Під кінець року ми повністю сформували та оновили ці підрозділи, вони функціонуватимуть по всій країні. Про це повідомив сьогодні, 26 грудня 2018 року, міністр внутрішніх справ.

«Маємо честь вручити нову техніку, 29 автомобілів для кінологів та криміналістів. Кожен з вас тепер буде мати можливість реалізувати свою професійну компетентність. Професійна компетентність та чесність – те, чого ми вимагаємо від кожного поліцейського», – сказав Арсен Аваков.

З урахуванням потреб підрозділів – за рахунок державного бюджету – були придбанні 15 машин Renault Dokker, 10 – Renault Duster, 4 – Renault Master.

15 одиниць Renault Dokker отримали підрозділи кінологічної служби Національної поліції: Вінницької, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей.

10 авто Renault Duster – криміналістичні служби ГУНП: Волинської, Донецької, Житомирської, Івано–Франківської, Кіровоградської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Херсонської та Чернівецької областей.

4 машини Renault Master передано для потреб криміналістичних служб апарату НПУ та ГУНП в Луганській, Миколаївській і Черкаській областях.

Автомобілі для криміналістів будуть доукомплектовані криміналістичним валізами, камерами, фотоапаратами, ноутбуками, принтерами, планшетами, ліхтарями зі світлофільтрами та освітлювачами.

Очільник МВС констатував що, станом на кінець поточного року кінологічні, криміналістичні та вибухотехнічні підрозділи Нацполіції в областях укомплектовані повністю:

«Фактично на кінець року Національна поліція сформувала ці три підрозділи (кінологи, криміналісти, вибухотехніки) по всій країні. Тепер ми можемо думати про додаткові, більш дорогі, але в також необхідні речі, вже з наступного року».