Арсен Аваков: Керівником Департаменту поліції з протидії наркозлочинності призначений Ілля Кива

Наказом міністра внутрішніх справ створено новий департамент поліції – Департамент протидії наркозлочинності. Керівником підрозділу призначено Іллю Киву.

«Будемо створювати новий підрозділ «з нуля» – набираючи нових співробітників з урахуванням, вже традиційних в новій поліції, конкурсних процедур», – повідомив глава правоохоронного відомства.

Ще одна новація – Новий департамент поліції протидії наркозлочинності буде істотно менше колишнього (600 поліцейських) і буде «вертикально-підлеглим»: на місцях не буде підпорядкований місцевим керівникам поліції.

«Упевнений – ефективність і незаангажованість нової вертикальної структури буде на порядок вище колишньої», – підкреслив міністр.

За словами Авакова, новий проект МВС України буде реалізовувати спільно з закордонними експертами. Спираючись на передовий міжнародний досвід – за найкращими лекалами моделей зарубіжних поліцейських служб, які протидіють наркозлочинності.

Главою нового департаменту наказом міністра призначено Іллю Киву.

«Упевнений – він точно впорається і з демонтажем колишньої структури і з енергійною роботою в новій!», – зазначив Арсен Аваков.

Довідка:

Кива Ілля Володимирович

Народився 2 червня 1977 року в місті Полтаві. Навчався в Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікумі. Спеціальність «Обслуговування та ремонт нафтових і газових промислів», кваліфікація «технік-механік». Пізніше навчався в Полтавському державному педагогічному інституті ім. В. Г. Короленка.

З 29 жовтня 2014 року директор і головний бухгалтер ТОВ «Укрзв’язокмонтаж» – підприємства з переробки неконденсованих вуглеводневої сировини і суміші нафтових відходів відпрацьованих масел.

Працював інженер-технологом промивально-пропарювальної станції Новозолотарівка ДП «Донецька залізниця».

Начальником промивально-пропарювальної станції Новозолотарівка ДП «Донецька залізниця».

Заступником начальника відділу ремонту та будівництва великої кільцевої дороги Служби автомобільних доріг в Київській області Державної служби автомобільних доріг України.

Заступником начальника Управління у справах захисту прав споживачів у Полтавській області.

Активіст євромайдан в Києві.

5 вересня 2014 року наказом міністра МВС України призначений командиром батальйону спеціального призначення МВС «Полтавщина».

10 грудня 2014 року наказом міністра МВС України призначений заступником начальника УМВС України в Донецькій області.

22 жовтня 2015 року наказом міністра МВС України призначений керівником Департаменту поліції протидії наркозлочинності