Арсен Аваков: Кабмін підтримав проект будівництва метро в Харкові – ще 3,5 км і нові станції «Державінська» і «Одеська». Вітаю земляків!

Про це сьогодні, 19 липня 2017 року, міністр внутрішніх справ заявив після засідання Уряду. На будівництво нових станцій метро і електродепо «Олексіївське» буде виділено майже 5 млрд. грн.

Обидві станції і ділянку від існуючих тунелів до станції «Державінська» (959 м) будуть побудовані «відкритим способом», тоді як перегінні тунелі між новими станціями (2 514 м) – за допомогою тунелепрохідного комплексу. Пропускна здатність нових станцій складе 34 тисячі пасажирів на годину.

«Проект будівництва, який сьогодні підтримав Кабінет міністрів, передбачає будівництво двох станцій метрополітену, електродепо і придбання 85 вагонів рухомого складу. У Харкові з’являться дві нові станції метро – це ще 3,5 км «зеленої гілки» в напрямку аеропорту. Вітаю, земляки!», – зазначив глава МВС.

Фінансування проекту будівництва третьої лінії метрополітену в Харкові від станції «Метробудівників» до станції «Одеська» здійснюється за рахунок державного бюджету України, Інвестиційної програми Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), місцевого бюджету Харкова. Бюджет будівництва нової ділянки метро – 4772 323,432 тис. грн.